زندگی مثبت: تصمیم بگیرید با بهانه‌هایی هرچقدر کوچک بخندید و این کار را جزو عادات خود قرار دهید. خندیدن باعث افزایش ضربان قلب و تنفس می‌شود، دمای بدن را افزایش می‌دهد و باعث افزایش سوخت کالری می‌شود. جدا از تاثیرات نشاط‌بخشی، می‌توانید به اطرافیانتان که دچار اضافه وزن هستند نیم ساعت خندیدن را تجویز کنید و در جمع دوستانه‌تان نقش پزشک را هم بازی کنید! ما چند بازی و فعالیت را برایتان انتخاب کرده‌ایم که به شما قول می‌دهیم انجام این بازی‌ها خنده را به لب‌هایتان خواهد نشاند.

بازی های گروهی برای جمع های دوستانه بازی,بازی های گروهی,جالب انگیز


عکس‌های پرشی


به شما توصیه می‌کنیم این کار را در آپارتمان انجام ندهید چون حرکات موجود در این نوع بازی، صدای همسایه‌هایتان را درخواهد آورد. اگر در یک پیک‌نیک دسته‌جمعی به کوه یا پارکی رفتید این بار در نحوه عکس گرفتنتان تغییری ایجاد کنید. از همه بخواهید هنگام عکس گرفتن به بالا بپرند و کسی که عکس می‌گیرد پشت‌سر هم از حالات پرش افراد عکسبرداری کند. این بازی از 2 جهت باعث شادی شما می‌شود؛ پریدن به خودی‌خود باعث هیجان و خنده افراد می‌شود چون هرکس دلش می‌خواهد در عکس نسبت به بقیه بالاتر باشد و به‌اصطلاح روی هوا قرار بگیرد و بعد از گرفتن عکس با نگاه کردن به عکس‌ها و دیدن حالاتی که برای پرش انتخاب کرده‌اید، شما را بسیار می‌خنداند و به شما قول می‌دهیم تا یک هفته سوژه صحبتتان باشد.

دَبرِنا


دَبرِنا یا دَبِلنا یکی از بازی‌هایی است که به صورت دسته‌جمعی انجام می‌شود و این بازی نیز اگر همراه با پاداش باشد خیلی لذت‌بخش است. می‌توانید بدون جایزه این بازی را انجام دهید. این بازی متشکل از تعدادی کارت است که روی آنها از 1 تا شماره‌گذاری شده است. داخل یک کیسه که قابل‌دیدن نباشد مهره‌های این بازی را که اعداد روی آنها نوشته شده قرار می‌دهید و یک نفر مسئول خواندن آنها می‌شود. کسی که زودتر از بقیه توانست خانه‌های کارت‌های خود را با اعداد خوانده‌شده پر کند، او کلمه دَبِرنا را به زبان می‌آورد. البته در قانون این بازی اختلاف نظر بسیاری بین اساتید وجود دارد و هرکس قانونی جدید به آن اضافه می‌کند. این بازی بسیار مهیج است و چون دسته‌جمعی انجام می‌شود شور و نشاط حاضر در جمع کسالت را از شما دور خواهد کرد.

لطیفه‌خوانی


خوشبختانه امروزه اکثر گوشی‌های همراه، خدمات اینترنت را با خود دارد و دسترسی به بعضی سایت‌های لطیفه در اوقاتی که در یک جمع دیگر حرفی برای گفتن ندارید، می‌تواند اوقات خوبی را برایتان همراه داشته باشد. خواندن این لطیفه‌ها شادی بسیاری را در شما ایجاد می‌کند و گاهی حتی نحوه خندیدن بعضی از اطرافیانتان بیشتر از خواندنِ خود لطیفه موجبات خنده شما را فراهم می‌کند و گاهی متوجه می‌شوید نیم ساعتی است که در حال خندیدن هستید.

نگاه کن و نخند

این تنها بازی است که با شرطِ نخندیدن، می‌توانید بخندید و باعث خنده دیگران شوید. به صورت یکدیگر نگاه کنید و سعی کنید تا 10 دقیقه یا کمتر هیچ عکس‌العملی از خود نشان ندهید. البته عده‌ای در 10 ثانیه اول هم خیلی نمی‌توانند طاقت بیاورند و با خنده‌هایی بلند از بازی انصراف می‌دهند. دیدن چهره طرف مقابلتان که با جدیت قصد نخندیدن دارد، به‌تنهایی کافی است که شما را بخنداند. این بازی هم می‌تواند اوقات خوشی را برایتان به وجود بیاورد و ساعاتی را با خوشی در کنار دوستان و خانواده‌تان بگذرانید.

حدس بزن


یکی از بازی‌هایی که علاوه بر مهیج بودنش می‌تواند شما را به خنده وادار کند، پانتومیم است. در این نوع بازی شما یک کلمه خاص انتخاب می‌کنید. این کلمه می‌تواند از یک چهره آشنا در بین دوستان و آَشنایان شما باشد تا اصطلاحات بسیار سخت که برای نمایش آن باید خلاقیت زیادی به کار ببرید. خواه ناخواه در بین پانتومیم و بازی با دست‌ها و صورتتان، خنده به لب‌هایتان می‌آید و گاهی اوقات حالات بامزه‌ای که به چهره‌تان می‌گیرید یا حدس اشتباه کسانی که در این بازی با شما شرکت می‌کنند، باعث ایجاد خنده زیادی خواهد شد. این بازی حتی برای کسانی که شخصیت‌های جدی دارند و خیلی دیر با جمع ارتباط برقرار می‌کنند شروع بسیار خوبی برای ارتباط گرفتن است. انجام این بازی را حتما جزو اولویت‌های خود قرار دهید.

گردآوری سرگرمی آکاایران
گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات