خوش هیکل
مشهورترین زنان خوش هیکل هالیوود چه کارهایی می کنند تا لاغر بمانند؟!

"کلاودیا شیفر"، مانکن مشهور که برای اولین بار از آلمان به آمریکا رفته بود، برای اولین عکس‌های خود مجبور بود 8 کیلو لاغر شود. کلاودیا رژیمی‌ساده گرفت: آبمیوه، آجیل و ماست برای صبحانه؛ سوپ سبزیجات و آبمیوه برای نهار؛ غذایی چینی و یا فرانسوی برای شام بدون شیرینی جات و کیک.

 "مگ ریگان"، بازیگر هالیوود، زمانی که در انتظار ضبط فیلم است، شروع به ورزش می‌کند: سه بار در هفته می‌دود و تمرینات یوگا انجام می‌دهد.

"جنیفر لوپز" خواننده و بازیگر، غذاهای چرب و خوشمزه دستپخت مادرش را دیگر به کلی فراموش کرده است. او برای صبحانه نان سوخاری و قهوه می‌خورد، نهار تنها سبزیجات و برای شام، سالاد سبزیجات با ماهی، جوجه و یا تکه‌ای گوشت می‌خورد. برای دسر نیز ورزش می‌کند.

"جنیفر انیستون" بازیگر، همیشه در رژیم است، او متابولیسم خوبی ندارد که این نتیجه خوردن ساندویچ و همبرگر و سیب زمینی سرخ کرده در گذشته است. اما در عوض او اکنون اندام مناسبی دارد.

 زمانی که "بروک شیلدز" می‌خواهد سریع لاغر شود، از معجون مخصوص خود یعنی میوه و خمیرمایه استفاده می‌کند.

 "ملانی گریفیتس" اکنون چهل ساله است، اما بسیاری می‌گویند که الان بهتر از هر زمان دیگری بنظر می‌رسد. او هر روز صبح یک استکان توت، یک قاشق غذا خوری سویا، نصف استکان آب سیب و یک استکان یخ می‌خورد. و زمانی که لازم است زیاد لاغر شود، فقط میوه می‌خورد.

 در سراسر جهان معتقدند که متخصص اصلی برای حفظ اندام بسیار زیبا "سوفیا لورن" است. او بسیار کم گوشت می‌خورد و به مقدار زیاد آب می‌نوشد. او به چیپس، سیگار و مشروبات الکلی لب نمی‌زند. پنیر، سبزیجات و میوه، مواد اصلی در رژیم او هستند.

seemorgh.com

گردآوری پرتال اکاایران

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات