صفحه نخست
اخبار آکانیوز سرگرمی فیلم سلامت آشپزی شیرینی پزی خانه داری خانواده سبز ازدواج کودک داری ورزش بیوگرافی عکس اطلاعات عمومی ایرانگردی جهانگردی تعبیر خواب بازی فرهنگ

واکنش سالار عقیلی بعد از سقوط از روی سن (فیلم و عکس)

واکنش سالار عقیلی بعد از سقوط از روی سن فیلم و عکس   به گزارش ایران ناز و در مراسم آواز خواندن سالار عقیلی به همراهی گروهش در آمل و اتفاق ناگ را در آکا ببینید

آکاایران: واکنش سالار عقیلی بعد از سقوط از روی سن (فیلم و عکس)

 

به گزارش ایران ناز ، در مراسم آواز خواندن سالار عقیلی به همراهی گروهش در آمل ، اتفاق ناگواری افتاد که مردم و هواداران این خواننده را بسیار نگران کرد . بعد از سقوط دسته جمعی سالار عقیلی و گروه آوازش از روی سن ، این خواننده سنتی محبوب توضیحاتی در این رابطه داد .

 

دانلود فیلم سقوط سالار عقیلی و همراهانش از روی سن

 

سالار عقیلی گفت: خوشبختانه خطر رفع شد و همه ما سالم هستیم و جای هیچ نگرانی نیست.سالار عقیلی خواننده موسیقی سنتی کشورمان، پس از انتشار فیلمی از لحظه سقوط استیج کنسرت موسیقی امشب در آمل، در گفتگویی اظهار داشت:

 

از ساعت هشت و نیم که این اتفاق رخ داد، حدود هشتصد تلفن داشتم و این به خاطر نگرانی و عشق و علاقه مردم عزیزم است. از همین جا می خواهم آنها را از نگرانی در بیاورم و اعلام کنم که حال همه ما خوب است. از مردم خوبم تشکر و قدردانی می کنم که این قدر پیگیر بودند و تلفن زدند و احوالپرسی کردند. دست تک تک آنها را می بوسم.

 

این خواننده کشورمان درباره جزئیات این حادثه عنوان کرد:

 

پس از اتمام کنسرتی که امشب در آمل داشتم، متاسفانه به علت سهل انگاری برخی از دوستان برگزار کننده این کنسرت، سن ریزش کرد. تعدادی از سازهای بچه های گروه آسیب دید و به پای یکی از هنرمندان نیز صدمه وارد شد. سر همسرم نیز ضربه خورد که الان می خواهیم برای درمان به دکتر مراجعه کنیم که البته مسئله خاصی نیست. خوشبختانه خطر رفع شد و همه ما سالم هستیم و جای هیچ نگرانی نیست و به مردم اعلام می کنم نگران نباشند.

 

قبل از حضور روی سن به یکی از مسئولان برگزار کننده گفتم که این سن می لرزد. گفتند محکم است و هیچ اتفاقی پیش نمی آید. من گفتم آن را چک کنید و گفتند خیالتان راحت باشد؛ اما من می دانستم اتفاقی رخ می دهد.

 

رفتیم روی سن و کنسرت تقریبا دوساعت طول کشید؛ چون برای فرهنگیان و معلمان عزیز آمل بود که حق بسیار بزرگی گردن همه ما دارند. به هر حال قبول کردیم این برنامه را اجرا کنیم. در پایان و زمان تعظیم به یکباره سن ریزش کرد؛ از آنجایی که طولش یک و نیم متر بود خدا رحم کرد و فکر می کنم خیلی ما را دوست داشت که هیچ اتفاق خاصی نیفتاد.

 

آکاایران: واکنش سالار عقیلی بعد از سقوط از روی سن (فیلم و عکس)

.

منبع :