صفحه نخست
اخبار آکانیوز سرگرمی فیلم سلامت آشپزی شیرینی پزی خانه داری خانواده سبز ازدواج کودک داری ورزش بیوگرافی عکس اطلاعات عمومی ایرانگردی جهانگردی تعبیر خواب بازی فرهنگ

این دختر عجیب در رگ هایش خون وجود ندارد عکس

در یک پدیده بسیار نادر نوزادی بدون داشتن خون در رگ هایش متولد شد اولویا نوروتن دختر شش ماهه ای است که طی یک پدیده نادر بدون وجود خون در رگ هایش را در آکا ببینید

آکاایران: این دختر عجیب در رگ هایش خون وجود ندارد عکس

آکاایران: در یک پدیده بسیار نادر نوزادی بدون داشتن خون در رگ هایش متولد شد. اولویا نوروتن دختر شش ماهه ای است که طی یک پدیده نادر بدون وجود خون در رگ هایش متولد شد.به گزارش پارس ناز براساس گزارش ها، این دختر هنگامی که بدنیا آمده است در رگ هایش خون جاری نبود  و بدون خون زنده ماند و به حیات خود ادامه داده است.
 
 
طبق تشخیص پزشکان استرالیایی، این نوزاد هنگام تولد تمامی خونی را که در رگ هایش جاری بوده را از دست داده است. پزشکان پس از تولد این نوزاد تنها دو ساعت وقت داشته اند که خون را به بدن این نوزاد بازگرداند تا وی بتواند به زندگی خود ادامه دهد.
 
 
 
پزشکان توانستند طی دو ساعت خون را به بدن او  بازگرداندند و جان وی را نجات دادند. پزشکان استرالیایی این پدیده را بسیار نادر می دانند و از هر پنج هزار نوزادی که متولد می شود تنها یک نفر به این بیماری مبتلا می شود.
 
 
  رویایی بازیگری و مدل بودن این زن را از دین خارج کرد عکس
  مراسم خاکسپاری کاملا دخترانه و غم انگیز عکس
  این دختر خانم باید برای ازدواج تا 18 سالگی صبر کند عکس
 
 
.

منبع :