صفحه نخست
اخبار آکانیوز سرگرمی فیلم سلامت آشپزی شیرینی پزی خانه داری خانواده سبز ازدواج کودک داری ورزش بیوگرافی عکس اطلاعات عمومی ایرانگردی جهانگردی تعبیر خواب بازی فرهنگ

جنجال موتورسواری دو دختر در دزفول فیلم و عکس

جنجال موتورسواری دو دختر در دزفول   به گزارش ایران ناز موتور سواری دو دختر در بوستانی از شهر دزفول بسیار خبر ساز شد دو دختر دزفولی که یک را در آکا ببینید

آکاایران: جنجال موتورسواری دو دختر در دزفول

 

به گزارش ایران ناز موتور سواری دو دختر در بوستانی از شهر دزفول بسیار خبر ساز شد ! دو دختر دزفولی که یکی از آنها موتور را میراند و دختر دیگری در پشت سر وی راکب موتور سیکلت بود با موتورسواری خود در پارک لاله دزفول جنجال به پا کردند ! به گزارش ایران ناز موتور سواری این دختر در دزفول سبب دستگیری انها شد .  دختر دزفولی که با موتورسواری در خیابان ها ی شهر هنجار شکنی کرده بودند دستگیر شدند.

 

این 2 دختر در حالیکه تعدادی جوان موتور سوار آنها را همراهی می کردند، در بوستان جنگلی لاله در ابتدای جاده بخش سردشت دزفول موتورسواری می کردند.

 

دانلود فیلم

 

سرهنگ علی الهامی فرمانده انتظامی دزفول گفت: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اخلاقی و مقابله با بی نظمی و ناهنجاری ها در جاده دزفول به سردشت حضور داشتند، افزود: در این بین 2 دختر هنجار شکن از نبود نیروی انتظامی در بوستان جنگلی دزفول سوء استفاده کرده و در اقدامی ناپسند و مخالف با ارزش ها و هنجارهای جامعه و انقلاب اقدام به موتور سواری کردند.

آکاایران: جنجال موتورسواری دو دختر در دزفول فیلم و عکس

وی افزود: انتشار تصاویر و فیلم این حرکت زشت و قبیح در فضای مجازی موجب نگرانی و تاسف بسیار زیاد مردم دین دار و ولایتمدار شهرستان و به طبع مسئولان و متولیان فرهنگی شهرستان شد.

 

سرهنگ الهامی افزود: پس از انتشار این تصاویر و فیلم در فضای مجازی که بیانگر اوج پشت پا زدن به هنجارهای دینی توسط آن 2 دختر و انجام حرکات زشت در پارک جنگلی بود، نیروی انتظامی اقدامات گسترده ای را برای دستگیری این دو دختر انجام داد.

 

وی گفت: این 2 دختر امروز با همکاری بسیج، منابع مختلف خبری و مردم شناسایی، دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

 

مطالب مرتبط:

 

لباس تیم دوچرخه سواری زنان رسوایی به بار آورد! (عکس)

 

تصاویری از حرفه ای ترین دختر موتور سوار ایرانی

 

این موتور سنگین ترین موتور دیزل دنیا است (عکس)

.

منبع :