صفحه نخست
اخبار آکانیوز سرگرمی فیلم سلامت آشپزی شیرینی پزی خانه داری خانواده سبز ازدواج کودک داری ورزش بیوگرافی عکس اطلاعات عمومی ایرانگردی جهانگردی تعبیر خواب بازی فرهنگ

عکس ویلاهای فوق لوکس بازیگران و چهره های معروف هالیوود - مطالب جالب و خواندنی

جدیدترین مطالب جالب و خواندنی و سایت سرگرمی و تفریحی بیشتاو را در آکا ببینید

آکاایران: عمارت های فوق لوکس بازیگران و چهره های سرشناس 

 

منزل «لیدی گاگا» واقع در میامی۵-w750

آکاایران: عکس ویلاهای فوق لوکس بازیگران و چهره های معروف هالیوود

منزل لیدی گاگا در کنار اقیانوس واقع هست. نمای بیرونی آن برخلاف ظاهر معمولاً عجیب این خواننده عمده شوک برانگیز نیست اما داخل منزل وضعیت متفاوت هست. درون منزل بیشتر شبیه به یک مجتمع تفریحاتی هست: یک سینمای کوچک، یک سالن بولینگ و کلی تفریحات دیگر در گوشه و کنار منزل به چشم میخورند.

 

عمارت «ریحانا» واقع در بورلی هیل

عمارت «ریحانا» بر روی تپه ای واقع در بِوِرلی هیلز بنا شده هست. اگر از دور به آن بنگرید، انگار یک سراب در دل کویر به چشم شما خورده هست. آب نیلگون درون استخر و صندلی های راحتی اطراف آن، حس آسایش و آرامش را به شما منتقل میکنند.

 

منزل دیگر «ریحانا» واقع در باربادوس

 

 

منزل «جولیا رابرتس» واقع در هاوایی

هنگامی که جولیا رابرتز قصد گزینه منزل را داشت، با دو عمارت در همجواری هم برخورد کرد که مزین به نمایی شگفت انگیز از ساحل بودند. او هر دو عمارت را خرید و آنها را با هم ترکیب کرد. این خانم بازیگر که در امور زیست محیطی بسیار فعال می باشد، دیدگاه دوستدار طبیعت خود را در منزل نیز اعمال کرده هست: سقف منزل از تخته سنگ های بازیافتی پوشیده هست و کف آن با بامبو مزین گشته هست. این عمارت، مجهز به یک زمین تنیس نیز هست.

 

منزل «جان تراولتا» واقع در فلوریدا

«جان تراولتا» یکی از طرفداران پر و پا قرص هوانوردی هست. از نمای بالا، منزل او شبیه به ترمینال یک فرودگاه هست. مسیری هم طراحی شده تا بر حسب نیاز، هواپیما بتواند تا نزدیکی درب منزل مسافران را انتقال دهد.

 

عمارت «نیکلاس کیج» واقع در لس آنجلس

«نیکلاس کیج» از یک سو شیفته کتاب های مصور «کمیک بوک» و از سوی دیگر عاشق هنر معماری هست. او به تصاحب منزل های قدیمی علاقه بسیار دارد. در حال حاضر، کلکسیون منزل های او عمده چشمگیر نیست: فقط ۳ عمارت! گرچه اضافه بر تعلق دلیل به منزل های آنتیک، این بازیگر به منزل های مدرنی که شکل و شمایل قدیمی دارند نیز علاقه مند هست.

 

عمارت «مل گیبسون» واقع در گرینویچ، کانکتیکات

عمارت مل گیبسون درست شبیه به عمارت های قدیمی قرون وسطی هست. این کارگردان و بازیگر سینما به شدت عاشق تاریخ هست. این نکته، نه فقط در فیلمهای او، بلکه در طراحی منزل نیز مشهود هست.

 

منزل «بیانسه» و «جِی-زی» واقع در نیو اورلئان

در منزل این زوج معروف، همه ی چیز کاملاً عادی هست. منزل مملو از اتاق های راحت و جادار هست ولی درون اتاق ها عمده از ازدحام اشیاء زینتی خبری نیست. بله، همۀ چیز در ظاهر عادی هست، مگر این که بخواهید بعنوان مثال، جویای قیمت یک نیمکت چوبی ساده در عمارت شوید!

 

عمارت «گری اُلدمن» واقع در لس فلیز، لس آنجلس

«گری اُلدمن»، یکی از اساتید تغیر چهره، بسیار خوش سلیقه هست. منزل او از بیرون شبیه به باغ هست ولی درون آن، همه ی چیز رنگ و بوی اصالت و قدمت دارد.

 

منزل سازگار با محیط زیست «نائومی کمپل» با نمای «چشم هوروس» واقع در جزیره کلئوپاترا، ترکیه

منزل شگفت انگیز «نائومی»، در دل دریای مدیترانه، در جزیره کلئوپاترای کشور ترکیه بنا شده هست. از نمای بالا، ساختار منزل شبیه به «چشم هوروس» هست «یکی از طرح های برگرفته شده از هنر مصر باستان». معماری این منزل دوستدار محیط زیست به گونه ای هست که نهایت صرفه جویی انرژی در آن حاصل می گردد.

 

 

.

منبع :