صفحه نخست
اخبار آکانیوز سرگرمی فیلم سلامت آشپزی شیرینی پزی خانه داری خانواده سبز ازدواج کودک داری ورزش بیوگرافی عکس اطلاعات عمومی ایرانگردی جهانگردی تعبیر خواب بازی فرهنگ

شیر ماده وقتی سعی میکند از شکار در مقابل شیر نر محافظت کند

این روباه کوچک به نحوی زخمی شده و پاهای عقبی اش را روی زمین می کشد. شیر ماده خیلی زود متوجه روباه زخمی میشود سریع خودش را زودتر از بقیه به او می رساند. دقایقی بعد شیر نر به آنها نزدیک شده قصد خوردن روباه زخمی به سرش می زند! را در آکا ببینید

آکاایران: این روباه کوچک به نحوی زخمی شده و پاهای عقبی اش را روی زمین می کشد. شیر ماده خیلی زود متوجه روباه زخمی میشود سریع خودش را زودتر از بقیه به او می رساند. دقایقی بعد شیر نر به آنها نزدیک شده قصد خوردن روباه زخمی به سرش می زند!
وبسایت کافه ترک: اینجا بوتسوانا میان پارک حیات وحش کالاهاری است. این روباه کوچک به نحوی زخمی شده و پاهای عقبی اش را روی زمین می کشد. شیر ماده خیلی زود متوجه روباه زخمی میشود سریع خودش را زودتر از بقیه به او می رساند. دقایقی بعد شیر نر به آنها نزدیک شده قصد خوردن روباه زخمی به سرش می زند!

آکاایران: شیر ماده وقتی سعی میکند از شکار در مقابل شیر نر محافظت کنددر حالت عادی این دو حیوان شکارچی روباه را در چند ثانیه تکه تکه میکردند اما اینبار اتفاق عجیبی روی میدهد شیر ماده به جای خوردن روباه ترجیح  میدهد بچه روباه را بین  توله های  خودش برده از او محافظت کند.

شیر نر حرکات ماده را درک  نمیکند خودش را به روباه رسانده  سعی  میکند  او  را  از  بقیه  توله ها جدا کند. اما شیر ماده به  سرعت  متوجه حرکات خطر ناک شیر  گله  شده  هر گاه  او بیش از حد به بچه روباه  نزدیک میشود او را به سرعت با حرکاتی پرخاشگرانه دور میکند. حتی در مقابل شیر ماده ایستاده در مقابلش می غرد به نظر می رسد حس مادرانه شیر ماده بر تمام  مناسبات حیات وحش غلبه کرده و او را در مقامی قرار داده است که به جای شکار سعی در  محافظت از  موجود بی دفاع  داشته باشد. شیر نر بالاخره از این  مشاجره  خسته شده  بعد  از  چند  نعره از گله دور میشود. این چنین جان روباه از خورده شدن حفظ میشود.
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع :