صفحه نخست
اخبار آکانیوز سرگرمی فیلم سلامت آشپزی شیرینی پزی خانه داری خانواده سبز ازدواج کودک داری ورزش بیوگرافی عکس اطلاعات عمومی ایرانگردی جهانگردی تعبیر خواب بازی فرهنگ

جشنواره های عجیب و غیرعادی مردم جهان!

جشنواره های عجیب و غیرعادی مردم جهان! عکس و فستیوال و غیرعادی و جشنواره و عجایب را در آکا ببینید

روزگارنو: هر روزه خبر هایی را از برگزاری فستیوال های جالب و در بسیاری موارد خطرناک می شنویم، اما کدام یک از این جشنواره ها خطر ناک تر است؟

دوی  پنیردویدن از دامنه یک تپه برای گرفتن یک تکه پنیر اصیل انگلیسی هر ساله صد ها تن را راهی بیمارستان می کند،چرا که افراد شرکت کننده با تمام توان برای رسیدن به پنیر می دوند و گفته می شود سرعت برخی از آنها به سرعت یک ماشین است.

جشنواره بشقاب پرنده راسولدر سال 1979 در نزدیکی شهر نظامی راسول شی ای دیده شد که مردم می گفتند بقاب پرنده بوده از آن زمان به بعد هر ساله در آن روز افراد این شهر با پوشیدن لباس های فضایی جشنواره ای جالب و گاهی اوقات هولناک را برگزار می نمایند.

جشنواره ی خوراک گربه در پرومردم این شهر به یاد گرسنگانی که در گذشته های دور به این شهر آمده بودند و به خاطر گرسنگی گربه خورده بودند هر ساله در یک روز با خوراک گربه خود را سیر می کنند ،البته این جشنواره همواره با مخالفت های سازمان حمایت از حیوانات رو به رو می شود.

روز شاخ گاو در ایتالیادر گذشته های دور وقتی مردان برای مدت طولانی خانه را ترک می کردند در بازگشت دو شاخ گاو وحشی همراه خود به خانه می آوردند و لی گاهی اوقات همسران آنها که فکر می کردند شوهرشان مرده است با مرد دیگری ازدواج کرده بودند از این رو شاخ گاو نماد بد شانسی آقایان این منطقه شده و یک روز در ماه مارس آقایان با شاخ های گاو به خیابان می آیند.

گاو های وحشی در اسپانیایک روز در سال افرادی که واقعأ جرأت و جسارت دارند به خیابان می آیند چرا که گاو های وحشی نیم تنی سراسر خیابان را پوشانده اند و هر ساله ضربات آنها به مردم جان صد ها نفر را گرفته است.

میمون های خوشبخت تایلندییک روز در سال در تایلند میمون ها آزادانه در فضای شهر می چرخند و مردم که آنها را نماد خوشبختی می دانند با فراهم کردن میوه و سبزیجات از آنها پذیرایی می کنند.

پریدن از روی نوزادان در اسپانیاپدر و مادر های اسپانیایی نوزادانشان را برای پاک شدن از گناهان روی زمین قرار داده و افرادی از روی آنها می پرند.