معماهای تصویری

آکاایران: مغز انسان ها همانند دیگر عضلات بدن نیازمند ورزش می باشد، چرا که با ورزش دادن آن از بسیاری مشکلات مربوط به مغز همچون زوال عقل و مهم ترین آن که آلزایمر می باشد، جلوگیری خواهد شد و مغز را در جهت صحیح می توان تقویت نمود. پس خودتون رو برای به چالش کشیدن مغز و ورزش دادن آن آماده کنید. در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آکا تصاویری را گردآوری کرده ایم که شما باید اشیا یا موجودات پنهانِ حاضر در تمام تصاویر را پیدا کنید.امیدواریم از مطالعه و مشاهده این تصاویر لذت ببرید.

پاسخ تمام تصاویر در انتهای مقاله قرار داده شده است.

1. متخصصانِ استتار و کمین کردن در علف‌ها

معماهای تصویری

بسته به مهارت شما در یافتن اشیای پنهان شده، این چالش می‌تواند سخت یا آسان باشد. در جایی  از این تصویر یک پلنگ مشغول نگاه کردن به دوربین است و تنها می‌توانیم امیدوار باشیم پس از ثبت عکس، به عکاس حمله نکرده باشد.


2. لاستیک دوچرخه‌ام کجاست؟

معماهای تصویری

متاسفانه هر توضیحی باعث لو رفتن مکانِ لاستیک دوچرخه می‌شود در نتیحه سعی کنید در کمترین زمان ممکن این لاستیک را پیدا کنید.


3. آفتاب‌پرستی که می‌خواست به جنگ برود!

معماهای تصویری

احتمالا یافتن این آفتاب‌پرست چندان برایتان سخت و زمان‌بر نخواهد بود اما بد ندیدم تبحر این موجود در همرنگی با سطوح را ببینید. سربازی که صاحب این آفتاب‌پرست است پس از اتمام مرخصی‌اش قصد برگشتن به مقرش را داشت اما انگار آفتاب‌پرست ترجیح می‌داد وقتِ به مراتب بیشتری را با صاحبش بگذراند.


4. گربه را پیدا کنید

معماهای تصویری

باور بکنید یا نه در این عکس یک گربه حاضر است و شما باید سعی کنید در کمترین زمان ممکن مکانِ این گربه را پیدا کنید. راهنمایی: دنبال چشمانِ گربه بگردید.


5. کفتار دوم کجاست؟

معماهای تصویری

برخلافِ آن‌چه در نگاه اول به نظر می‌رسد در این تصویر دو کفتار که یکی از آن‌ها بالغ و دیگری توله است حاضر هستند. کفتار دوم را در کمترین زمان ممکن پیدا کنید.

6. می‌توانید گربه را پیدا کنید؟

معماهای تصویری

به عنوان اولین چالش برای سنجیدن تیزبینیِ شما، یک تصویر نسبتا ساده انتخاب کرده‌ایم. چقدر طول کشید تا بتوانید گربه را پیدا کنید؟


7. کپی برابر اصل!

معماهای تصویری

دومین تصویر هم بیشتر از آنکه شما را به زحمت بیندازد به خاطر بامزه بودن به این مقاله راه یافته است. می‌توانید جغد عنق را پیدا کنید؟


8. این گربه‌سان برای استتار ساخته شده است

معماهای تصویری

اگر ادعای تیزبینی دارید این تصویر می‌تواند چالش مناسبی برای شما باشد. سعی کنید در کمترین زمان ممکن گربه‌سان بزرگِ حاضر در این تصویر را پیدا کنید. می‌توانید زمانِ پیدا کردنِ این گربه بزرگ را در بخش کامنت‌ها با ما و بقیه مخاطبان برترین‌ها در میان بگذارید.


9. یک پاگِ بامزه

معماهای تصویری

در نقطه‌ای از این تصویر یک سگ کوچولوی بامزه حاضر است و اگر خود را تیزبین می‌دانید باید در زمانی کمتر از 10 ثانیه این سگِ از نژادِ پاگ را پیدا کنید.


10. صرفا جهت دستگرمی

معماهای تصویری

این تصویر هم احتمالا چندان شما را به زحمت نخواهد انداخت و بیشتر به خاطر بامزه بودن انتخاب شده است. در نقطه‌ای از این تصویر یک پرنده کوچک خودش را به جای یک میوه جا زده است و اگر این‌کاره هستید باید بتوانید این پرنده را در کمتر از 5 ثانیه پیدا کنید.


11. اگر حواست جمع است مارمولک را پیدا کن!

معماهای تصویری

این تصویر یک چالشِ درست و حسابی برای سنجش قدرتِ چشم‌ها و البته جمعی حواس است. در نقطه‌ای از این تصویر یک مارمولکِ کوچک به کار خودش مشغول است و بدون داشتن دغدغه زمان، مارمولک را پیدا کنید. راهنمایی: اگر دنبال دمِ مارمولک بگردید شانس بیشتری خواهید داشت.


12. گربه خوابالو را پیدا کن

معماهای تصویری

در جایی از این تصویر یک گربه خوابالو مشغول چرت زدن است و راستش پیدا کردنش هم کار چندان سختی نیست.


پاسخ تصاویر:

1.

معماهای تصویری

2.

معماهای تصویری

3.

معماهای تصویری

4.

معماهای تصویری

5.

معماهای تصویری

6.

معماهای تصویری

​​7.

معماهای تصویری

8.

معماهای تصویری

9.

معماهای تصویری

10.

معماهای تصویری

11.

معماهای تصویری

12.

معماهای تصویری

گردآوری توسط بخش تست هوش ،سوال هوش،چیستان،معما سایت آکا
تبلیغات