آکاایران: شکنجه این دختر بینوا با قلاده سگ

آزار و اذیت دخترها در طول تاریخ کم نبوده و خیلی از آنها بسیار زجر کشیده اند به گزارش ایران ناز این مرد بعد از انتقال این دختر به یک زیرزمین، برای جلوگیری از فرار وی با بستن یک قلاده به گردنش، او را در کنار یک سگ پیت بال نگهداری می کرد.دختر 19 ساله آمریکایی که توسط یک مرد شیطان صفت در یک زیرزمین در شهر ” میلواکی” زندانی و مورد آزار و اذیت پیایی قرار گرفته بود ماجرای فرار خود را در دادگاه شرح داد.

شکنجه این دختر بینوا با قلاده سگ

آکاایران: شکنجه این دختر بینوا با قلاده سگ

” بنجامین فرانکلین هوک ” 24 ساله بعد از ربودن این دختر و انتقال وی به یک زیرزمین، او را در اختیار مردان متعددی قرار داده بود. وی برای جلوگیری از فرار این دختر، یک قلاده سگ به گردن او بسته بود.این دختر نوجوان به پلیس گفت که وی معمولا در روز یک یا دو وعده غذا دریافت می کرد و مجبور بود آن را نیز با یک سگ پیت بال که به همراه وی در زیرزمین نگهداری می شد تقسیم کند.

شکنجه این دختر بینوا با قلاده سگ

به گزارش ایران ناز وی در شرح ماجرای فرار خود نیز گفت زمانی که ” بنجامین ” بعد از دریافت یک ابلاغیه مجبور به حضور در دادگاه شد وی از این زیرزمین فرار کرد. ” هوک ” متهم به جرایم مختلفی از جمله قاچاق انسان است. دو قربانی این پرونده نیز دو دختر 20 و 15 ساله هستند.

شکنجه این دختر بینوا با قلاده سگ

.

منبع :

گردآوری توسط بخش کاریکاتور و تصاویر طنز سایت آکا
تبلیغات